top of page

 

תוכנית הורות חדשנית בזמן הכי מהותי להתפתחות הילד וההורות

תוכנית "הורות מקדימה"

..

לקבלת התוכנית המלאה, מועדי פתיחה קרובים ומידע נוסף:

 • Facebook Social Icon

Thanks! Message sent.

אחת המתנות הכי משמעותיות שאתם יכולים להעניק לילדים שלכם!

לקבל כלים, ידע ומודעות ביחס לכל כך הרבה נושאים שקשורים בהורות כבר "מהצעד הראשון" כדי שתהיו מוכנים יותר, בוחרים יותר, שתנהלו ולא תתנהלו, שתייצרו מהתחלה דפוסים והרגלים טובים, שתכוונו ו"תבנו" ותעצימו. ולא פחות חשוב - שתהנו! 

בואו ללמוד, להבין, לבחור!

מה ילדים רוצים? מה הורים רוצים? איך להשקיע בדימוי העצמי של הילדים כבר ממחר בבוקר, האם ואיך להגיד להם לא? ועל מה, ולמה? לקבל ידע וכלים ביחס לנושאים מעניינים כמו פינוק, הרגלי אכילה, מודלינג, להבין מה הקשר בין חדשנות וחינוך ואיך חשוב לשלב בין השניים, ועוד ועוד דברים שכדאי וחשוב לדעת כבר מהתחלה.

 

כל שנה מהשנים הראשונות שבה "מנהלים" את מערכת היחסים עם הילדים בהתאם למה שחשוב להורים, ולא רק מתנהלים לתוכה, היא בעלת ערך מוסף ענק עבורכם ועבורם! 

   למי מיועדת התוכנית?   

 • להורים עם ילד ראשון בגילאי 10 חודשים ועד שנתיים

 • להורים שמתחילים שוב מהתחלה - עם ילד שני

      מה מקבלים מהתוכנית?

 

הבנה מקדימה של הילדים - מה מניע אותם? מה הם אומרים לנו בהתנהגויות השונות שלהם? איך הם לומדים? אילו דברים משפיעים עליהם?

 

כלים מקדמים - דרכים ללוות, להדריך להתנהל עם הילדים בדרך מקדמת עבורם, ואפקטיבית עבורנו

 

גיבוש הזהות ההורית - חיבור משמעותי בין הלמידה והערכים שחשובים להורים לצורך יצירת תחושה ברורה של הלימה

 

העצמה - העצמה הורית, העצמת הילדים והעצמת מערכת היחסים ביניכם

 

ייחודיות התוכנית: אימונית ומעשית, תכנים ייעודיים לגילאי התוכנית, משלבת גישות מובילות בתחום ההורות, שילוב ייחודי של עבודה אישית וקבוצתית, פלטפורמה חשובה ליצירת דרך הורית משותפת.

 "הורות מקדימה" - גישת למידה חדשה 

 

תוכנית "הורות מקדימה" מציעה חוויית לימוד חדשה, בה לומדים ומתאמנים, לומדים ומתאמנים, ובדרך שיטתית העקרונות והרעיונות שנכונים לכם הופכים להיות חלק מהחיים ומאפשרים הורות שלמה יותר, תואמת את הערכים שחשובים לכם, עיקבית ובהירה יותר לכם ולילדכם.

אלטרנטיבה 1 - פורמט קבוצתי:

תוכנית שנתית שמורכבת מ - 3 סדנאות אימוניות הכוללות 4 מפגשים שבועיים בכל סדנה,

עם מרווחים של חודש/חודשיים בין הסדנאות לצורך אימון ויישום בחיי היומיום,

כולל קו אישי להתייעצות בתקופות האימונים.

שילוב ייחודי של פורמט קבוצתי (סה"כ 12 מפגשים) ופורמט אישי לתוצאות יוצאות דופן!

אלטרנטיבה 2 - פורמט אישי:

מפגשי אימון אישיים עם ההורים - תוכנית "הורות מקדימה" מותאמת אישית.

תכנית און ליין הקרובה: החל מה - 19.4.2021! תכנית און ליין הבאה: החל מה - 6.7.21

אנשים שהשתתפו בתוכניות שהעברתי מספרים:

 • "בדקנו רבות עד שנרשמנו לסדנה של טלי, וגילינו שהיא יחידה מסוגה. תופסת אותך בגיל הנכון (של הילד)- לפני שהצרות מתחילות ;) מרחיבה אופקים, מעוררת מחשבה ובעיקר באמת עשתה אותנו הורים טובים יותר. טלי הייתה תמיד נגישה, זמינה ונכונה לסייע. ממש לא מובן מאליו ומורגש שהיא כל כולה בתוך הבייבי החדש שפיתחה. ממליצים בחום!"

 

 • "ממליצה בחום על סדנת הורות מקדימה של טלי! זה כל כך הגיוני ומתבקש שנלך ללמוד את נושא ההורות, שהוא תפקיד חיינו, עוד בשלבי ההורות המוקדמים. כל כך הגיוני שנקבל מבעוד מועד כלים חשובים בנושאים רבים כמו שייכות, דימוי עצמי, גבולות , דוגמא אישית, כישורים חברתיים, פינוק ועוד.
  כל כך הגיוני לייצר מראש תשתית נכונה ומיטיבה, בריאה ומגדלת, של מערכת יחסים משפחתית בה שני הצדדים (הורים וילדים) מקבלים את המקום שלהם, וטלי, אהובה, היא מגדלור בתחום האימון ההורי , בנתה את הסדנא נדבך על נדבך , בצורה מדויקת ומעבירה אותה בצורה ברורה ונעימה ועם ליווי חם וחומל לאורך כל הדרך. שוב ממליצה מכל הלב!!!"

 • "טלי היקרה, הגענו לסדנת הדרכת ההורים שלך ממש במקרה וזכינו בענק. בזכותך ובזכות הקבוצה קיבלנו כלים ופרופורציות שאנחנו משתמשים בהם על בסיס יומי. 'אין ילד רע, יש ילד שרע לו' הופך לפילטר שרואים דרכו את העולם ומאפשר לנער השפעות שליליות מהמערכת והכל דרך אהבה והבנה.
  אז רצינו להודות לך מעומק הלב ולהמליץ לכל השאר!! את אלופת עולם!! גרמת לשינוי משמעותי בחיינו!"

 • "חייבת לספר לכם על התוכנית של טלי. בעלי ואני לקראת סיום התוכנית וממש שמחים שנרשמנו! היה חשוב לנו כהורים לא "לזרום" בחינוך ובהורות ובאמת ללמוד להגיב ולהתנהג "נכון". כמות הכלים שאנחנו מקבלים אצל טלי מטורפת! יש הרבה דברים שנשמעים מובנים מאליו ופתאום אנחנו מבינים את החשיבות והתרומה שלהם לילד. לומדים באמת לחשוב ולקבל החלטות זוגיות מושכלות בנושאי חינוך וגבולות. אני יכולה להגיד בפה מלא שזו אחת ההחלטות הטובות שלקחנו.
  ממש ממליצה לקרוא ולדבר עם טלי. שהיא לכשעצמה מדהימה ומקצועית ומלאת ידע ויצירתיות!"

 • חוות דעת נוספות -  בעמוד הפייסבוק שלי.

קצת עלי...

שמי טלי שילה, מאמנת להעצמה אישית והורית על פי הגישה האדלריאנית בשילוב עם רעיונות מרכזיים ועקרונות חשובים מגישת "אייכה - הקשר המגדל". את ילדינו אנחנו מגדלים על פי הגישה המועברת בתוכנית החדשה - מאז גיל שנה של בני הבכור, והרבה בזכותם התשוקה הגדולה "להעביר את זה הלאה".

הגישה בה אני מנהלת את הסדנאות ואת המפגשים האישיים הנה
גישה אימונית אשר מבוססת על הרבה חקירה והבנה מעמיקה של המשפחות איתן אני עובדת. גישה כזאת מאפשרת התאמה מלאה של הלמידה לצרכים, לשאיפות ולערכים האישיים, וכפועל יוצא יוצרת תרומה משמעותית ומעצימה למשפחות לאורך זמן.

לקבלת התוכנית המלאה, מועדי פתיחה קרובים ומידע נוסף:

 • Facebook Social Icon

Thanks! Message sent.

bottom of page